Facebook Twitter YouTube

XC SPORT

Rychlá odezva, odolnost a plynulá jízda.

Stejně jako celoodpružení bratři jsou naše kola s pevným rámem vytvořena k užívání si terénu naplno. Obsahují vše co potřebujete pro ukázání svých schopností kámošům, a pak je zanechali v prachu svého zadního kola.
XC SPORT -
  • HYDROFORMING

    Optimalizování tvaru trubek pro maximální odlehčení a zesílení rámu.
    HYDROFORMING
  • FOC SPEED METAL™

    Dostatečně tuhé pro Zaskar, dostatečně lehké pro silniční GTR. Nejlepší slitiny duralu, které kdy GT používalo.
    FOC SPEED METAL™

Řady

Aggressor
XC SPORT -
Agresivní a působivý. GT Aggressor je výbornou volbou pro začínající jezdce na horských kolech, kteří chtějí zlepšit své schopnosti jízdy a objevovat krásu cyklistiky.
Detail    >>
Avalanche
XC SPORT -
GT věří, že střední třída kol může nabídkou daleko více, než pouze střední výkon. GT Avalanche je navržen přesně s tímto vědomím. Rám s patentovanou technologií Triple Triangle přináší komfortní a živou jízdu. Přidejte 27 převodů...
Detail    >>
Karakoram
XC SPORT -
Se svojí 29“ geometrií, je GT Karakoram kolem pro jezdce jako jste vy, jezdce, kteří mají rádi rychlost na úzkých stezkách a hledají maximální odolnost, skvělou manévrovatelnost a hlavně radost ze samotné jízdy.
Detail    >>
Timberline
XC SPORT -
Kombinace lehkého duralového rámu a velkých 29“ kol zvládne bez problému jak nástrahy města, tak i terénu. Pokud svojí ranní jízdu do práce vnímáte především jako každodenní trénink výkonnosti na vašem horském kole, abyste o víkendu...
Detail    >>
GT Bicycles - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.