Chris Akrigg přechází k GT Bicycles

Mountain-biková legenda Chris Akrigg přechází k GT Bicycles

Wilton, Conn. – 3. února 2020 - Výrobce cyklistického vybavení GT Bicycles s pýchou přivítal legendu horských kol Chrise Akrigga do své rodiny.

 

Chrisův talent září ve světě horských kol od chvíle, kdy poprvé vstoupil na scénu. Biker pocházející z anglického hrabství Yorkshire započal svoji kariéru trialem a titul britského mistra v trialu získal hned šestkrát, vyhrál několik klání série Red Bull, včetně Red Bull Bike Battle, Red Bull Cobble Wobble a Red Bull Mini Drome v Londýně.

Do podvědomí veřejnosti však vstoupil zejména díky bláznivým videosnímkům vlastní produkce. Mezi ty nejvíce populární patří A Hill In Spain a As It Lies, ve kterých se se světem dělí o své výjimečné jezdecké schopnosti. Jeho ojedinělý styl a schopnost ovládnout jakýkoli terén a jakýkoli bicykl přitahuje zraky širokého publika.

DATA | //clanky/2020a/chris_akrigg | Akrigg_hlavni_1200.jpg

Když se Chris rozhoduje, jaké kolo použije pro danou věc, často volí zpravidla tu náročnější variantu. Má rád výzvy: „Inspirace pro výběr kola přichází obvykle s nalezením toho správného místa. To je moje nejoblíbenější část – snažím se přijít na to, kudy nové místo pojedu. Hledám stopu, kde před tím žádná nebyla. Co se týče výběru kola, mám pocit, že tak nějak chodím v kruzích. Snažím se nejezdit příliš jen jeden bike. Mými oblíbenci jsou trial a enduro biky.“

Když jsme se Chrise zeptali, co nového chystá v tomto roce, nastiňuje hned několik plánů: „Ale musíte si ještě chvíli počkat než je představím! Mám teď novu flotilu kol, motivace je vysoká a inspirace mi rozhodně nechybí. Jo, a nemůžu se dočkat, až se pustím do svého prvního projektu pod křídly GT.“

Celý tým je v očekávání, až uvidí jakými kousky Chris ohromí své fanoušky po celém světě.

DATA | //clanky/2020a/chris_akrigg | Kris_hlavni_1200.jpg

Chcete-li se dozvědět o jezdcích GT Factory Racing více navštivte www.gtbicycles.com. Chrise můžete sledovat na jeho Instagramu.

Foto: James Welsh

[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.