Doživotní záruka

Znovuzaslání kódu prodloužené záruky

Možnost zaslání kódu záruky je možná pouze na email na který byla záruka registrována. Pokud máte více kódů na jeden email, budou Vám zaslány všechny.

Kde najdete sériové číslo?

Výrobní číslo je vyraženo na středové mufně rámu,nebo je na rámu nalepen štítek s číslem. Pro příklad uvádíme možné podoby výrobních čísel (SN12310D12345, IBD12310D12345, F081234567, AS12123456, HAOZZ12345, případně krátký formát čísla AA12345)

Registrace doživotní záruky GT

Zaregistrováním svého kola rozšíříte standardní záruku na výrobní vady materiálu rámu kola a jeho zpracování na záruku doživotní. Bližší informace naleznete níže na této stránce.

Osobní údaje

Informace o produktu


Prohlášení o zpracování osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení.

Udělením tohoto souhlasu se zpracováním osobních údajů souhlasíte s tím, že společnost ASPIRE SPORTS, s.r.o., se sídlem Jinačovice 514, 664 34 Kuřim, IČ: 269 58 317, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 47772, (dále jen „Správce“), bude zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje.

Zpracovávané údaje a rozsah jejich zpracování

Vámi poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze v rozsahu, v jakém byly předány Správci a rovněž pouze v souvislosti s účelem zpracování (viz. bod 3).

V případě poskytnutí doživotní záruky půjde o tyto osobní údaje:

V případě zasílání reklamních e-mailů, newsletterů a jiných obchodních sdělení s přehledem o novinkách a akcích značky GT Bicycles

Celé prohlášení k zpracování osobních údajů naleznete na speciální stránce.


Doživotní záruka na kola GT

Výrobce kol GT Bicycles rozšiřuje na produkty od modelového roku 2015 základní zákonnou záruku na rám kola na záruku doživotní. Toto rozšíření záruky platí pouze pro prvního majitele tohoto kola a na kola zakoupená od autorizovaného maloobchodního prodejce kol GT. Podmínkou je zakoupení kola u maloobchodního prodejce v České republice a registrace jeho majitele na internetových stránkách www.gtbicycles.cz.

Co je předmětem doživotní záruky

Doživotní záruka se vztahuje na výrobní vady materiálu rámu kola a jeho zpracování u modelových ročníků 2015 a novějších. Toto rozšíření záruky se nevztahuje na kola GT pro Gravity disciplíny (downhill, enduro), Freeride, Dirt Jump a BMX kola.

Co není předmětem doživotní záruky

 

Rámy kol pro Gravity disciplíny, Freeride & Dirt Jumping, jako jsou modely Fury, Sanction, Distortion, Ruckus a La Bomba mají dvouletou záruční lhůtu, která se počítá od prvního dne zakoupení u autorizovaného maloobchodního prodejce a vztahuje se na výrobní vady a zpracování.

Komponenty značky GT, příslušenství rámu, čepy, ložiska a povrchová úprava rámu (barva a popis), mají jednoletou záruku na výrobní vady materiálu a zpracování platnou od prvního dne zakoupení u autorizovaného maloobchodního prodejce.

Na lak a samolepky je poskytována záruka v délce 1 roku. Blednutí laku a samolepek způsobené vystavením kola UV záření nebo intenzivnímu slunečnímu svitu není předmětem záruky.

Na ostatní komponenty se vztahuje standardní záruční lhůta 2 roky vyjma dílů podléhající běžnému opotřebení.

Odpružené vidlice a ostatní komponenty vyrobené jiným výrobcem než GT Bicycles, nejsou zahrnuty v této záruce, ale mají zárukou uvedenou jejím výrobcem.

PODMÍNKY DOŽIVOTNÍ ZÁRUKY:

 

Záruka se vztahuje pouze na kola zakoupená u maloobchodního prodejce v České republice a pouze pro původního majitele kola GT po registraci na stránkách www.gtbicycles.cz. Toto rozšíření záruky není možné převést na kohokoli jiného.

Registraci proveďte nejpozději do jednoho měsíce od koupě kola.

U každé záruční reklamace musí být kolo doručeno autorizovanému maloobchodnímu prodejci, kde bylo reklamované GT kolo zakoupeno. Kolo musí být dodáno složené s originálním dokladem o koupi (doklad o koupi si uschovejte na bezpečném místě!) a unikátním kódem celoživotní záruky získaném při on-line registraci kola.

Tato doživotní záruka se vztahuje pouze na zakoupená a kompletně sestavená kola včetně nastavených podmínek autorizovaného maloobchodního prodejce značky GT.

Tato doživotní záruka se nevztahuje na kola vystavená hrubému zacházení, zanedbávání, nesprávné opravě, nesprávné údržbě, změně, úpravě, nehodě nebo jinému nezvyklému, nepřiměřenému či nesprávnému užívání.

Poškození vyplývající z běžného opotřebení, včetně následků únavy materiálu, nejsou kryty touto zárukou. Poškození vzniklé únavou materiálu je příznakem, že rám je opotřeben běžným užíváním. Je to druh běžného opotřebení a je odpovědností majitele kola, aby jej pravidelně kontroloval.

Poškození vyplývající z nevhodného sestavení kola či údržby, nebo z instalace dílů a příslušenství nekompatibilního
s konkrétním kolem GT, nejsou kryty touto zárukou.

Všechny poplatky za úkony spojené se záručním servisem, jsou odpovědností majitele kola.

Oprava při uplatnění doživotní záruky

Během trvání této doživotní záruky, GT poškozený rám opraví, nebo ho dle možností nahradí za ten samý či nejvíce podobný a porovnatelný rám dostupný v době uplatnění záruční opravy.

Doživotní záruka je uplatnitelná jen na původní rám. Výměnou komponentu nebo rámu se záruka dle platných podmínek neprodlužuje. Veškeré náklady na zprovoznění kola z důvodu odlišností nového rámu hradí majitel kola. Předmětem záruky je pouze rám, práce servisu spojená s přestavbou či vylepšení kola kvůli novějšímu rámu jde plně k tíži majitele kola.

V případě nedostupnosti komponentu si výrobce vyhrazuje právo nabídnout majiteli finanční kompenzaci v hodnotě reklamovaného komponentu.

Lhůta pro vyřízení nároku na doživotní záruku po uplynutí 2 let od koupě produktu se neřídí zákonnou lhůtou 30 dní, ale odvíjí se čistě od aktuální dostupnosti vhodné náhrady.

Prosím pečlivě si uschovejte dokumenty, které jsou dodány s vaším kolem!


 

Znovuzaslání kódu prodloužené záruky

Možnost zaslání kódu záruky je možná pouze na email na který byla záruka registrována. Pokud máte více kódů na jeden email, budou Vám zaslány všechny.

[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.