GT na veletrhu For Bikes 2016

V pátek 1. dubna se otevřou brány veletrhu For Bikes 2016. Značka GT zde bude také a můžete se těšit na průřez produkty z celé nabídky.

Nový karbonový Zaskar

Zajímavostí jistě bude novinka pro rok 2016, model GT Zaskar. Ten zde uvidíte ve variantách z běžné produkce, také zde bude k vidění i unikátní rám z limitované edice k 25. výročí značky.

Na stánku vás budou provázet odborníci z pražské prodejny Štěrba kola, kteří minulý týden dokončili test nového karbonového Zaskara, na který se můžete podívat. Jedná se o kolo, které má v letošním roce akční cenu 54 999 Kč a poměrem cena výkon rozhodně patří mezi nejzajímavější kola na trhu.

Celoodpružené enduro GT Sanction

Sanction Milana Myšíka

Další zajímavostí přítomnou na stánku bude kolo Milana Myšíka – konkrétně jeho celoodpružený enduro speciál Sanction Pro. Milanovým cílem je letos objet všechny závody světové enduro série. Ta začala o velikonocích za jeho účasti prvním závodem v Chile, i když zdraví nakonec start nedovolilo. Milan v tomto směru patří k unikátním českým jezdcům a doufáme, že má nakročeno k velkým budoucím úspěchům.

Celoodpružené kola GT Bicycles

Z ostatních celoodpružených platforem na veletrhu uvidíte kompletní průřez nabídky. All mountain Force, trailový Sensor nemůžou chybět, stejně tak i Helion, což je kolo které jako jedno z prvních začalo udávat směr trailbiků s nízkým zdvihem a pyšní se i titulem nejlepšího kola této kategorie 2015 časopisu Enduro magazine.

Dostupné celoodpužené kolo GT Verb

Verb - dostupné celoodpružené kolo

Novinkou, která bude také k vidění je i nový celoodpružený bike s názvem Verb. Jedná se o velmi dostupné kolo s moderní geometrií, zdvihem 120 mm a cenami dle modelu 30 a 40 tisíc korun. První novinářské testy jsou velmi pozitivní, Verb je tak velmi zajímavou celoodpruženou alternativnou.

Sportovní horská kola s pevným rámem

Sportovní kola s pevným rámem

Sportovní MTB na stánku zastoupí modely Karakoram a Avalanche. Karakoram jistě zaujme příznivce 29“ kol, Avalanche je legendárním modelem osazeným 27,5“ koly. Osazení barvy a ceny jsou u obou modelů stejné, rozdílem je tak pouze velikost samotných kol.

Krosové kolo GT Transeo

Transeo - novinka v krosových kolech

Další velmi zajímavá novinka zaujme především příznivce turistiky a krosových kol. Nové Transeo prošlo kompletním přepracováním rámu a svými křivkami navazuje na nového Zaskara a celkový vzhled značky.

Gravel bike GT Grade

Grade - enduroad

No a čím jiným skončit tuto pozvánku než modelem Grade. Od svého uvedení v loňském roce se jedná o jeden z nejlepších gravel biků světa, který zcela změnil pohled na schopnosti silničních kol a jejich použití v lehkém terénu.

Těšíme se na vás – pátek 1. dubna až neděle 3. dubna na výstavišti PVA v Praze

[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.