Martin Maes přepsal historii

Hned dvě vítězsví po sobě. Jedno v závodě EWS a druhé ve světovém poháru v DH. Jedno na novém GT Force a druhé s novým DH speciálem GT Fury.

Z vítězství na suchém a prašném EWS v jednom týdnu, do vítězství na mokru a blátu závodu světového poháru v DH v týdnu následujícím. Martin Maes přepsal historii.

Ihned po vítězství ve Whistlerském EWS směřoval Martin Maes na závod světového poháru v DH v La Bresse. A byl zase hodně rychlý i tam.

Martin věděl, že by se mu mohlo podařit dosáhnout dobrého výsledku, a tak jeho cíl bylo umístění v první desítce. Mokré podmínky závodního dne by některé jezdce vyřadili ze hry, Martin ale zajel čisté a rychlé jízdy. A tím jak další a další závodníci projížděli trať bylo jasné, že Martin svého cíle první desítky dosáhne. Ale teprve až když poslední jezdec Amaury Pierron proťal cílovou pásku bylo jasné, že Martin Maes přepsal historii vítězstvím v EWS i DH najednou.

Čistý talent a opravdový šampion.

Martin Maes Double

„Toto bylo opravdu NEOČEKÁVANÉ. Nejlepší vítězství mé dosavadní kariéry. Když jsem šel do závodu, můj největší sen bylo umístění v top 5. Když jsem si ve středu procházel trať, věděl jsem, že mám šanci na dobrý výsledek. Hodně utažených zatáček, které musíte projet velkou rychlostí a maximální přesností.

Musím poděkovat GT Bicycles pro jejich víru v moji osobu do samého začátku a poděkovat i všem lidem, kteří jsou za tím. Vše je zatím absolutně nereálné… A jsem opravdu hrdý, že zcela nové GT Fury stanulo na místě, kam rozhodně patří. Na nejvyšším místě podia!“

  • Martin Maes, GT Factory Racing

Martin Maes Double

„Posledních několik týdnů byly ty nejlepší v mé kariéře. Martin přepsal historii díky svým dvěma vítězstvím v EWS i závodě Světového poháru v DH. Posunul gravity závodění na novou úroveň. Vše je otevřeno před blížícím se Mistrovstvím světa a dalšími dvěma závody EWS. Těšíme se na pokračování!“

  • Mark Maurissen, GT Factory Racing Team Manager

Martin Maes Double

Přidáváme obrovské gratulace i od celého týmu GT.

 

Martin Maes vyhrál závod enduro série na novém GT Force. Bližší informace najdete v článku na Pinkbike.

Jeho nové GT Fury ze závodu v La Bresse představil taktéž Pinkbike.

 

[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.