Nová elektrokola GT Pantera a Force

Značka GT Bicycles dnes představila nová elektrokola Pantera GT-E a Force GT-E. Jako pohonná jednotka slouží motory řad Shimano STePS.

Force GT-E

Nové celoodpružené elektrokolo Force GT-E je vybaveno 150 mm zdvihu vpředu i vzadu. Zadní odpružení je prověřený systém GT LTS. Jedná se o stabilní all-mountain na jakékoli dobrodružství s delší zadní stavbou. Vzpřímenější sedlová trubka zajišťuje vysoký výkon při šlapání, čtyř pístové brzdy pak jistotu při brzdění. Pohonné jednotky jsou také Shimano STePS, výkonná baterie je integrovaná ve spodní rámové trubce.

Force GT-E bude nabízen ve dvou modelech, oba mají přípravu na teleskopickou sedlovu a kabeláž vedenou v rámu. Bliží informace naleznete na produktových stránkách.

Pantera GT-E

Pantera je vybavena novým rámem s ikonickým Triple Trianglem, který má vzpěry prodlouženy a navařeny až do horní rámové trubky. Díky tomuto novému řešení přináší Pantera až o 50 % více komfortu než při tradičním řešení rámu. Pantera je vybavena vidlicemi se 120 mm zdvihu a 29“ koly.

V nabídce řady Pantera jsou tři modely, všechny vybaveny úchyty pro nosiče. Bližší informace naleznete na produktových stránkách.

 

 

[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.