Novinky GT Bicycles na veletrhu For Bikes

V pátek se v pražských Letňanech otevřou brány dalšího ročníku veletrhu For Bikes. A značka GT Bicycles bude u toho. Na jejím stánku v hale H2 – A9 najdete kompletní průřez celým portfoliem včetně několika klíčových novinek

Stánek GT Bicycles na veletrhu For Bikes 2015 - Hala A2 - stánek A9

DATA | /clanky/forbikes | helion-cl.jpg

GT Helion – Rychlé celoodpružené kolo s velkou porcí zábavy.

Značka GT Bicycles v letošním roce boří svými novinkami zavedené hranice v kategoriích kol.  Nový Helion je rychlým celoodpruženým kolem, které má ale navíc ve svém rodokmenu velkou porci zábavy a trailové hravosti.

110 mm zdvihu je postaveno na moderní progresivní geometrii a doplněno o loni představený systém odpružení A.O.S., který prošel mírným re-designem pro nasazení na nižší zdvih. Samozřejmostí jsou kola o rozměru 27,5“. Celek dohromady tvoří kolo, se kterým můžete o víkendech závodit, ale hlavně si naplno užívat zábavu a radost z jízdy po zbytek týdne. Schopnosti v terénu se směle měří s kategorií trailibiků.  

Velké úspěchy v testech světových médií jen dokreslují, o jak povedené kolo se jedná.

Více o kole


DATA | /clanky/forbikes | grade-cl.jpg 

GT Grade – enduro kategorie v silničním kole

Kde končí hladký asfalt, začíná zábava s GT Grade. Další zcela nový přístup k zavedené kategorii kol, další velká novinka značky GT Bicycles na stánku.

Nově pojaté silniční kolo zvládne daleko víc než jen jízdu po silnici. Osazené kotoučovými brzdami, pružícími vzpěramy zadní stavby Dual Fiber Dynamic, pevnou osou a prostorem pro široké pláště 35c, vytváří zajímavou kombinaci silničního a cyklokrosového kola. S GT Grade nejste omezeni kvalitou cesty, ale pouze svoji fyzičkou.

Více o koleDATA | /clanky/forbikes | zaskar-cl.jpg 

GT Zaskar a Avalanche – hardtaily v novém rozměru 27,5“

Poslední velkou novinkou značky je vstup rozměru kol 27,5“ i do segmentu pevných kol. GT na tento progresivně se rozvíjející rozměr osadilo všechny klíčové platformy s duralovými rámy – Zaskar i Avalanche.

Zaskar je legendární závodní stroj s více než dvacetiletou letou historií. Jeho devizou je především velmi povedená přátelská geometrie, se kterou se cítíte jako doma jak při rychlých závodech, tak delších maratonech. Na 27,5“ najdete tři modely na duralovém rámu, příznivci 29“ pak modely na duralu i karbonu.

Více o Zaskarech
Více o Avalanche 

[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.