Novinky GT Bicycles na veletrhu For Bikes 2017.

Navštivte nás na veletrhu For Bikes, který se uskuteční o prvním dubnovém víkendu od 31. 3. do 2. 4. Náš stánek najdete v hale 2A a těšit se můžete na spoustu novinek 2017.

Česká premiéra nového GT Zaskar Carbon 29“.

Zcela nový Zaskar Carbon 29“ bude na For Bikes poprvé k vidění v české premiéře. Legendární model s více než 20letou historií se vrací k parametru 29“ kol.

DATA | //clanky/2017/forbikes | Zaskar-Carbon-1024.jpg

Karbonový rám je vyrobený technologií Force Optimized Carbon je zcela v moderním hávu s prodlouženou přední partií, krátkým představcem a širšími řídítky či pevnou osou na zadním kole. U značky GT nemůže chybět protažení zadních vzpěr do horní rámové trubky Triple Triangle, které je jasným poznávacím prvkem GT.

Na veletrhu For Bikes uvidíte i Zaskary se zcela novým duralovým rámem, vyrobeným technologií SmartFormed Alloy.

Nový Avalanche, Karakoram a Panthera

GT letos velmi zdatně inovovalo i ostatní řady svých sportovních horských kol s pevným rámem. Na veletrhu For Bikes tak uvidíte i zcela nový Avalanche s koly 27,5“, Karakoram postavený na kolech o průměru 29“ a Pantheru v novém moderním parametru kol 27+.


karakoram-elite-1024.jpg

Dětská kola s maximálním přizpůsobením dětskému tělu.

Zajímavostí jistě bude i zcela nová a velmi zajímavá řada dětských kol s vlastní technologií značky LegiFit. GT se zaměřilo na specifické proporce dětí a nová kola se snaží maximálně přizpůsobit stavbě dětského těla.


stomper24-1024.jpg

GT Fury Martina Maese

A jako perličku na závěr jsme si pro vás nechali představení GT Fury velké hvězdy Martina Maese. Na tomto kole se zúčastnil mistrovství světa a tak je vyvedena v jeho národních barvách Belgie.

GT Fury Martina Maese

GT bude na stánku i se značkami Cannondale a Sram. O tom co u nich na For Bikes 2017 najdete, se dočtete v druhé půlce článku na bikecentrum.cz.

Těšíme se na vás!
 

[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.