Ryan Pinkerton a nová GT Fury totálně ovládli Světový pohár ve sjezdu!

Tři závody, tři vítězství. Taková je bilance juniorského sjezdaře Ryana Pinkertona a nového biku GT Fury! První závod, kterým začal kompletovat svůj hattrick, byl svěťák v Andoře. Poté, co během trackwalku tekly po trati potoky vody a bláta, Ryan ovládl kvalifikaci a další den i hlavní závod. Druhém v pořadí nadělil 1.028 vteřiny a radoval se ze svého prvního vítězství ve Světovém poháru.

 

 

Druhou zastávkou, kterou Ryan ovládl, byla nová lokalita ve francouzském Loudenvielle. Závod provázely problém s počasím a organizátoři se rozhodli ukončit závod juniorské kategorie po kvalifikaci. Konečné výsledky se tedy počítaly z kvalifikace a tu P1NKY vyhrál o vteřinu a půl před domácím Nathanem Pointviannem.

Hattrick tenhle mlaďas z Kalifornie zkompletoval na další francouzské zastávce v Les Gets. Po další vyhrané kvalifikaci nezaváhal ani v prašném finále a druhém v cíli nadělil více než 3.5 vteřiny. V celkovém pořadí vede P1NKY o necelých 100 bodů a do konce sezony zbývají dva závody v Americe a Kanadě.

Bude pokračovat jeho vítězná série? Uvidíme. Držíme Ryanu Pinkertonovi palce!

 

 

[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.