Tým GT Bicycles Factory Racing 2018

Značka GT Bicycles oznámila podobu nového továrního týmu pro rok 2018, do kterého přichází nové tváře Geroge Brannigan z Nového Zélandu, Noga Korem z Izraele a Joey Foresta ze Spojených států. Ti doplní současné jezdce týmu Wyn Masterse (1. místo EWS v Rotorua) a Martina Maese (celkově 6. místo v EWS).

Dvojnásobný šampion Nového Zélandu Geroge Brannigan přináší do týmu svého DH závodního ducha. V průběhu let jeho rychlost vedla k několika špičkovým výkonům, jako například první místo v Crankworx Rotorua AirDH 2016 a blýskl se také druhým místem v poháru UCI-Oceania Continental. „Těším se na nový start se značkou GT,“ řekl Brannigan.

DATA | //clanky/2018/novy-tym | GTFR18_FB_team_george_preview.jpg

„Bylo to opravdu skvělé přivítání a jsou tak nadšeni ze všeho, co dělají. Bude skvělé pracovat se značkou, která je ikonou v cyklistickém průmyslu a těším se budoucí skvělé roky.“

DATA | //clanky/2018/novy-tym | GTFR18_FB_team_noga_preview.jpg

Původní závodnice cross-country Noga Korem bude další oporou týmu GTFR. V roce 2017 jezdila v EWS jako soukromá osoba a dokázala svoji houževnatost a nadšení pro závodění enduro. Sama nevěřila svému úspěchu, když stála na stupních vítězů v závodě na Madeiře, i když přebírala cenu EWS Brakout Performance Award.
„Jsem velmi nadšená, že mohu zahájit svoji první sezonu jako profesionální jezdkyně s týme GT Factory Racing. Po celou sezonu 2017 jsem cítila všechny pozitivní vibrace, který kolem sebe tým šířil. Věděla jsem, že chci být součástí týmu a reprezentovat značku.“

DATA | //clanky/2018/novy-tym | GTFR18_FB_team_joey_preview.jpg

Joey Foresta je 16letým jezdcem je součástí programu značky GT již od svých šesti let, kdy závodil v BMX a na horských kolech. Tento mladý jezdec již zanechal několik výrazných otisků na scéně horských kol s mnoha tituly národního šampiona a druhým místem v dual slalomu na Sea Otter v roce 2016, kde stanul po boku Martina Maese.

DATA | //clanky/2018/novy-tym | GTFR18_FB_team_Martin_preview.jpg

Martin Maes a Wyn Master budou dále pokračovat se značkou GT. Pro Maese to bude již šestá sezona. „Být součástí této legendární značky pro mě znamená opravdu hodně. Na GT jsem vyrostl a mohu než poděkovat za obrovskou podporu po všechny roky.“

DATA | //clanky/2018/novy-tym | GTFR18_FB_team_wyn_preview.jpg

Wyn Masters se bude soustředit na enduro a DH závody stejně jako v minulé sezoně. „Po dvou letech skvělé zábavy s GT bylo mé rozhodnutí velmi jednoduché,“ řekl. „Těším se na další skvělé chvíle s týmem!“

Od svého založení se tým GT Factory Racing zaměřuje na maximální zábavu na horách a závodění v nejlepších závodech světa. Letošní soupiska ztělesňuje lásku k jízdě se zaměřením na výkon a vítězství.

Nová kapitola týmu také znamená, že tým opouští Anneke Beerten, Sam Dale, Jackson Frew a Brook MacDonald. Rachel Strait bude dále pokračovat se značkou a připojí se k dalším ambasadorům značky, ke kterým patří Hans Rey, Tyler McCaul, Ronnie Renner, Bernardo Cruz a Amir Kabbani.

[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.