Wyn-ing!

První závod světové enduro série se stal obrovskou bitvou, ve které úspěšně zabojoval Wyn Masters z týmu GT Factory. Níže si můžete přečíst oficiální report z tohoto závodu.

Celý týden pohodička. Wyn nám ukázal krásy Nového Zélandu. Helidrop, skákání s útesů, přírodní termální jezera uprostřed lesů, jízdu na motorce, dlouhé vyjížďky v místních lesích. Prostě totální pohoda přesně tak, jak si užívají život místní obyvatelé.

GT report Rototua

Nedělní ráno a totálně odlišné podmínky. Déšť smáčející startovní bránu. Všichni promočení až na kost během chvilky. Spolu s celkovými 8 hodinami na trati se první závod Světové enduro série proměňuje v nejtěžší bitvu historie. Tratě se mění v bahno a je těžké na nich vůbec zůstat v sedle. Všichni bez výjimky mají za sebou několik pádů.

GT report Rototua

Ale Wyn dokázal i v těchto podmínkách podat stabilní výkon a zvítězit.

GT report Rototua

Martin Maes měl drsný pád hned v první etapě a ztratil hodně času. Po zbytek závodu jel stabilně a dojel na 13. místě ve společnosti nejlepších 20 jezdců minulé sezony. Velmi slibný začátek!

GT report Rototua

Tento závod byl velmi těžký pro všechny muže. Ale ženy měly stejné podmínky a stejný čas na transferech, který jim nedal mnoho odpočinku před dalšími erzetami. Rachel a Anneke tak museli velmi tvrdě bojovat. Rachel měla ve čtvrté erzetě tvrdý pád a skočila s otřesem mozku a zlomeným malíčkem. Anneke nejistou jízdou dosáhla na celkové 8 místo.

GT report Rototua

Jsme obrovsky hrdí na to, co Wyn dokázal. Obrovská porce dřiny byla náležitě odměněna.

GT report Rototua

Takže jedno zasloužené!
 

[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.