Zpátky ke kořenům

Představení nového sídla GT a lidí spojených se značkou

Parta z The Loam Wolf se zastavila v novém domově GT Bikes v Orange County v Kaliforinii, do kterého se značka nedávno nastěhovala a vrátila se tak do oblasti svého vzniku. Lidé z The Loam Wolf se setkali s celým týmem, který za GT stojí, prošli si nové sídlo, dali si místní tacos a samozřejmě si šli zajezdit. A jak to celé probíhalo?

Jako první je přivítá Mike Marro, který vede oddělení marketingu a se značkou je spojen již 13 let. Zmíní důležitost návratu do oblasti vzniku GT před více než 50 lety a taky jaké jsou plány GT s přesunem do vlastního sídla. Nyní sdílí budovu se značkou Cervélo, která je sesterská v koncernu PON, který obě značky vlastní.

Následně poznáte Jasona Schierse, který je šéfem celého GT. V cyklistickém průmyslu se pohybuje od poloviny 90. let a pracoval pro značky jako je Reynolds, Enve a Crank Brothers. Zmíní dlouhou a bohatou historii značky, na které by chtěl stavět další rozvoj.

Představí se také šéf produktového oddělení Mike „Steezy“ Giese a popovídá o tom, jak ho nadchlo GT svým přístupem velmi kvalitního produktu za dobrou cenu, ve kterém by chtěl pokračovat při vývoji nových platforem.

Tour novým domovem GT pokračuje oddělením inženýrů, kteří vyvíjejí nová kola, přes BMX Bena – chlapíka, který má na starosti BMX oddělení, Eda Fardose – provozního šéfa celého GT, který pracoval předtím pro Apple a měl na starosti uvedení iPad a Apple Watch na globální trh, až po Cindy Balsitis, která je nejdéle pracujícím zaměstnancem v GT (od roku 2001), začínala jako grafik a postupem času se dostala na pozici vedoucí administrativy v celém GT.

A je to samozřejmě mnohem více. Tak se pohodlně usaďte a pusťte si tour z nového sídla GT Bicycles od The Loam Wolf.

 

[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.