Facebook Twitter YouTube

Novinky GT Bicycles na veletrhu For Bikes 2017.

Novinky / Článek
Navštivte nás na veletrhu For Bikes, který se uskuteční o prvním dubnovém víkendu od 31. 3. do 2. 4. Náš stánek najdete v hale 2A a těšit se můžete na spoustu novinek 2017.
Novinky GT Bicycles na veletrhu For Bikes 2017.

Česká premiéra nového GT Zaskar Carbon 29“.

Zcela nový Zaskar Carbon 29“ bude na For Bikes poprvé k vidění v české premiéře. Legendární model s více než 20letou historií se vrací k parametru 29“ kol.

DATA | //clanky/2017/forbikes | Zaskar-Carbon-1024.jpg

Karbonový rám je vyrobený technologií Force Optimized Carbon je zcela v moderním hávu s prodlouženou přední partií, krátkým představcem a širšími řídítky či pevnou osou na zadním kole. U značky GT nemůže chybět protažení zadních vzpěr do horní rámové trubky Triple Triangle, které je jasným poznávacím prvkem GT.

Na veletrhu For Bikes uvidíte i Zaskary se zcela novým duralovým rámem, vyrobeným technologií SmartFormed Alloy.

Nový Avalanche, Karakoram a Panthera

GT letos velmi zdatně inovovalo i ostatní řady svých sportovních horských kol s pevným rámem. Na veletrhu For Bikes tak uvidíte i zcela nový Avalanche s koly 27,5“, Karakoram postavený na kolech o průměru 29“ a Pantheru v novém moderním parametru kol 27+.


karakoram-elite-1024.jpg

Dětská kola s maximálním přizpůsobením dětskému tělu.

Zajímavostí jistě bude i zcela nová a velmi zajímavá řada dětských kol s vlastní technologií značky LegiFit. GT se zaměřilo na specifické proporce dětí a nová kola se snaží maximálně přizpůsobit stavbě dětského těla.


stomper24-1024.jpg

GT Fury Martina Maese

A jako perličku na závěr jsme si pro vás nechali představení GT Fury velké hvězdy Martina Maese. Na tomto kole se zúčastnil mistrovství světa a tak je vyvedena v jeho národních barvách Belgie.

GT Fury Martina Maese

GT bude na stánku i se značkami Cannondale a Sram. O tom co u nich na For Bikes 2017 najdete, se dočtete v druhé půlce článku na bikecentrum.cz.

Těšíme se na vás!
 

GT Bicycles - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.